Ski Areál Zlatá Olešnice

Obecní úřad, 468 47 Zlatá Olešnice 172, tel: 483 769 013, fax: 483 769 013, web: www.zlata-olesnice.cz, e-mail: ou@zlata-olesnice.cz


Ski Areál Zlatá Olešnice

Kudy k nám

Lyžařský areál se nachází v Jizerských horách, téměř v centru obce Zlatá Olešnice, okr. Jablonec nad Nisou.

V obci

Na mapovém portálu obce Zlatá Olešnice se můžete podívat, jak to u nás vypadá, abyste se lépe zorientovali, až přijedete.

Ve směru z Plavů sjeďte dolů do centra obce, projedete kolem Restaurace V Údolí a obchodu, ihned za pravotočivou zatáčkou odbočíte u nástěnky a autobusové zastávky vlevo. Pojedete stále po této silnici, po pravé ruce minete Sokolovnu, následně Hasičskou zbrojnici a dojedete na parkoviště u vleku, které budete mít po levé ruce. Tam zdarma zaparkujete.

Ve směru od Sklenařic vjedete do obce pravotočivou zatáčkou a pojedete po dlouhé rovince. Až budete mít po levé ruce Poštu, tak hned odbočíte vpravo u nástěnky a autobusové zastávky. Pojedete stále rovně po této silnici, po pravé ruce minete Sokolovnu a Hasičskou zbrojnici a dojedete na parkoviště u vleku, které budete mít po levé ruce. Tam zdarma zaparkujete.

Pokud je parkoviště u vleku obsazené, je možnost zaparkovat na parkovišti u sokolovny.

Z Prahy

Z Prahy - Černého mostu je to k nám pouhých 105 km! Po dálnici R10/E65 přes Mladou Boleslav až k Turnovu, sjedete na sjezdu směr Harrachov, pojedete přes Malou skálu, Železný Brod, Držkov a Plavy, kde odbočíte do prava směr Zlatá Olešnice. Odtud je to jen 4 km. Časově se dá zvládnout z Černého mostu za 1 hod a 15 min. Cestu k vleku obcí si přečtěte v prvním odstavci.

Z Hradce Králové

Z hradeckého Náměstí Svobody je cesta dlouhá 82 km a měla by trvat 1 hod a 30 min. Pojedete po silnici 35 na Hořice, pak na Novou Paku, Jilemnici, Horní Sytovou, Roprachtice, Vysoké nad Jizerou a Sklenařice. Cestu od Sklenařic si přečtěte ve druhém odstavci výše.

Z Harrachova

Cesta z Harrachova trvá max 20 minut. Projedete Harrachovem po hlavním tahu od polské hranice, v Kořenově odbočíte vlevo na Příchovice, kde na trojúhelníkové křižovatce odbočíte vpravo a na křižovatce ve tvaru písmene V pojedete vlevo pořád dolů, až projedete spodní částí katastru Rejdice a dojedete do Zlaté Olešnice. Pojedete pořád po té samé silnici až dojedete na první křižovatku, kde odbočíte vlevo a sjedete na parkoviště pod vlek.

 

Novinky

Areál je mimo provoz!

Kontakt

Lyžařská škola
Ríša Wiehl ml.

773 176 613

Provozovatel:
Obec Zlatá Olešnice
Zlatá Olešnice 172
468 47

724 257 132

IČO 00262625
DIČ CZ00262625

ou@zlata-olesnice.cz
 

 

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies